Pobyty

Víkendové

Jste rodiče, a to znamená, že i Vy máte své potřeby. Nezapomínejte na ně. Víkendový pobyt pro děti Vám nabízí možnost vydechnout a trávit čas po svém. Zajeďte si na wellness, na výlet nebo svůj čas věnujte vzdělávání a seberozvoji. O Vaše děti u nás bude skvěle postaráno a jejich čas bude tráven kvalitně.

Týdenní

Rodiče potřebují odpočinek. Odpočinutý a usměvavý rodič dokáže svoji náladu přenést do vztahu s dítětem. Proto nabízíme pobyty pro rodiče a pečující osoby. Děti převezmeme a postaráme se o ně během vašeho odpočinku. Zároveň dětem umožníme smysluplně trávit čas. Připravují se na skutečný život přijatelnou a jim srozumitelnou formou pod vedením zkušených průvodců.

Respitní pro NRP

Respitními pobyty se snažíme pomoci jak náhradním rodinám, tak dětem. Pěstounství je náročná profese a náhradní rodiče si taky musí vzít někdy dovolenou - odpočinout si. Děti se snažíme pod vedením odborníků připravit do života formou neformálního vzdělávání, a tím pomoci rodinám s odlehčením při některých tíživých situací, se kterými se občas společně potýkají. Spokojený rodič znamená spokojené dítě.

Galerie z pobytů

Informace a přihláška

Dokumenty ke stažení

Vyplň přihlášku a pošli mailem na info@forfamily.eu

Máte další dotazy?

Platební informace

Platbu za dětský tábor je nutno provést nejpozději do

Jak na platbu?
Účet For Family.cz,z.s. je veden u České spořitelny a.s.

Závazná přihláška na pobyt

Na email Vám přijde kopie přihlášky a instrukce pro zaplacení. Všechno si, prosím, pečlivě přečtěte.

Informace o dítěti

Informace o zákonem zástupci